Bakırköy Pileli Sineklik

Bakırköy Pileli Sineklik

Bakırköy Pileli Sineklik

Pileli Sineklikler, her ortama ve detaya uygun olarak fonksiyonel bir biçimde üretilebilmektedir. Bu sineklik sistemi diğer sinekliklere kıyasla daha fazla avantaj taşımaktadır. Bu avantajları sayesinde de sineklik sistemleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri olmaktadır. Kullanıldığı alanın estetik olarak da korunmasını sağlayan pileli sinekliklerin iki farklı çeşidi bulunmaktadır.

 Yatay Pileli Sineklik

 Yatay pileli sineklikler pencere ve kapı sistemlerinin dış cephesine takılmaktadır. Sisteme monte edilen tül sağa ve sola doğru kendi üzerinde katlanabilen bir yapıya sahiptir. Sinekliğin açılıp kapanma yönü yatay olarak adlandırılma sebebidir. Yatay pileli sineklikler soğuk aylarda yerinden çıkarılabilmektedir. Bu dönemde çıkarılan sineklik katlanarak bir kutu içerisinde rahatlıkla muhafaza edilebilmektedir. Sökülüp takılma özelliği temizlik zamanlarında da kullanıcı için kolay bir hareket imkanı doğurmaktadır.

 Dikey Pileli Sineklik

 Dikey pileli sineklikler yatay pileli sineklikler gibi katlanma özelliğine sahip değildir. Sineklik sistemi, dikey pileler sayesinde stor bir perde gibi çalışmaktadır. Aynı stor perdelerde olduğu gibi bu sineklikte aşağı ve yukarı çekme mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizma sayesinde dikey pileli sineklikler açılırken yukarı, kapanırken de aşağı doğru toplanmaktadır.

 Açma kapama işlemleri esnasında sineklik için herhangi bir kilit sistemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Ürün kendi ağırlığını kullanarak sabit durabilme özelliğini taşımaktadır. Dikey pileli sineklik sistemlerinde de yatay pileli sinekliklere benzer şekilde rahatlıkla tak çıkar işlemi yapılabilmektedir.

 Pileli Sineklik Sisteminin Avantajları

 Pileli sineklik sistemleri sayısız avantajı içerisinde barındırmaktadır. Etkileyici tasarımları ile monte edildikleri ortamla bir bütünmüş gibi görünürler. Bu sayede ev ve ofis dekorasyonlarında neredeyse bir aksesuar işlevi görmektedirler. Pileli sineklik sisteminin tül parçası, dayanıklı PVC kaplı fiberglass olarak geçmektedir. Bu dayanıklı yapıları sayesinde en sert rüzgar ve darbelerde bile sineklik tülü zarar görmemektedir.

 Pileli sineklik sistemleri diğer sinekliklerde olduğu gibi sık ve düzenli bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Temizlik için ise çıkarıldıktan sonra sadece silme işlemi yeterli olmaktadır. Sineklik sisteminin montajı da oldukça kolaydır ve çok vakit almamaktadır. Ayrıca sistemde yer alan kauçuk tekerlekler sayesinde gürültü probleminin de önüne geçilmektedir. Ürünler vida bağlantılarının görünmemesi ile de oldukça zarif bir tasarıma sahiptir.

wpntr

Bir Cevap Yazın