Bakırköy Pencere Sinekliği

Bakırköy Pencere Sinekliği

Bilindiği üzere yaz dönemi, insanların en çok bunaldığı şeylerin başında hava şartları gelmektedir. Ülkenin çeşitli yerlerinde rakamlar değişse de, değişmeyen şudur ki yaz mevsiminde önemli derecede sıcaklıklar insan hayatını olumsuz etkileyebilir. İnsanların bunun gibi durumlarda hava şartlarına karşı geliştirdikleri ilk çözüm pencereyi açmaktır. Pencerenin açılmasında ise bilimum haşerelerin eve girmesi gibi bir başka sorun ihtimali kuvvetlenmektedir.

 Bu haşereler insanları en çok rahatsız eden sineklerle bile kısıtlansa durum vahametini korumaktadır. Sineklerin eve girdiklerinde gerek insana fiziksel zararları gerekse sesleriyle oluşturdukları rahatsız edici halleri vardır. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken ilk şey açık pencere çözümünü sinekliklerle birleştirmektir.

 Sineklikler ve Sağladığı Faydalar

 Sineklik imalat sistemleri, kanatlı ve yüreyen böceklerin, haşerelerin insanların yaşam alanlarına tecavüzünü önleyen, çevreci, ekonomik ve bir o kadar pratik uygulamalardır. Sineklik dendiğinde her ne kadar ilk akla gelen pencereler olsa da, bu sistem kapılarda da kullanılabilecek bir sistemdir. Sineklik modelleri dekoratiftir ayrıca uzun ömürlüdür. Ayrıca bu sineklik sistemleri dışarıdan yaşam alanına gelen tozun % 40’ a varanını engeller. Yenilenen ürün yelpazeleri ile sineklik sistemleri, sürgülü yapısı ve kullanım kolaylığı ile evin vazgeçilmezleri arasında olacaktır.

 Yaz aylarında pencere ve kapıları kapatmak zorunda kalmak istemeyen her bireyin bir arayış içerisinde olduğu muhakkaktır. Bu sıcak aylarda kapı ve pencerelerin genellikle açık olduğu durumları dezavantaja dönüştürmeyen gerçek çözümler, sineklik sistemleridir. Sineklik sisteminin profesyonel bir el yardımıyla ev veya iş yerine kurulması kişiler için önemli bir avantajtır. Evde, iş yerlerinde ya da herhangi bir kapalı mekanda özellikle yaz aylarında sineklerden arınmanın temel yolu bu sistemlerden yararlanmaktır.

 Sineklik Çeşitleri

 İnsanların özellikle yaz aylarında yaşam kalitesini daha yukarıya çekecek olan sineklik sistemleri, kendi içerisinde bir çeşitliliğe de sahiptir. Sineklik çeşitleri arasında pileli sineklik, menteşeli sineklik ve kedi sineklikleri gibi çeşitler bulunmaktadır. Bu sineklik çeşitlerinden pileli sineklikler, pencere, teras ve cam balkonlarda uzun yıllar kullanılabilir. Menteşeli sineklikler, kapılarda ve pencerelerde kullanılan, ucuz, yıkanabilir ve istenildiği zaman çıkarılabilir özelliklere sahiptir.

wpntr

Bir Cevap Yazın