Bakırköy Pileli Sineklik

Bakırköy Pileli Sineklik

Pileli Sineklik

Pileli sineklikler katlanır model sineklikler olarak da bilinir. Kullanım açısından oldukça konforlu ve rahat olan pileli sineklikler pencere ve kapılarda görüntüyü de etkilmez. Pileli sineklikler özellikle dekoratif duruşları sayesinde her türlü kapı ve pencereye kolaylıkla uygulanabilir.

 Her mevsim gerek sinekler gerekse küçük böcekler camları açmamızı engeller. Özellikle yaz ayları ile beraber insanı rahatsız eden sivrisinekler çoğalmaya başlar. Bu durumla mücadele etmenin en kesin çözümü ise sinekliklerdir. Küçük yapıdaki tüllerden oluşan pileli sineklikler yaz ve kış aylarında pencerelerinizde kalarak, dilediğiniz her an temiz hava sirkülasyonuna yardımcı olmaktadır.

 PİLELİ SİNEKLİKLERİN AVANTAJLARI

 Pileli sineklikler tüm sinek ve böceklerden kurtulmanıza ve korunmanıza yardımcı olur. Görüntü açısından rahatsız etmeyecek bir görüntüye sahip olduğu için ister kapılarda isterseniz pencerelerde kullanılabilir. Temizliği oldukça kolaydır. Nemli bir bez yardımı ile pileli sinekliğin temizliğini yapabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında daha estetik bir görüntü vermek isterseniz sineklikleri pencerelere uygun renklerde yaptırabilirsiniz.

 Pileli sineklikler kullanım açısından avantajlar sağladığı için üretimi de fazladır. Pencere ya da kapılar için üretilen sinekliklerde ölçülerin doğru şekilde alınması üretim için yeterli olacaktır. Balkon camlarına da uygulanabilen pileli sineklikler istenildiğinde kolaylıkla çıakrtılabilir. Yaz ayları geldiğinde tekrar pencerelere takarak, korunma ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 PİLELİ SİNEKLİKLER İLE KONFOR

 Pileli sineklikler özellikle yaz ayları geldiği zaman artan bir talebe maruz kalır. Pileli sinekliklerin yaz aylarında daha çok tercih edilmesinin sebebi ise kullanım rahatlığı ve sağladığı konfordur. Yaz aylarında pencere, balkon camları ya da kapılara uygulanabilen pileli sineklikler istediğiniz zaman çıkartılabilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede yaz aylarında pencerelere pileli sineklikleri uygulayabilir, kış aylarında da kaldırabilirsiniz. Dilerseniz her mevsim pencerelerde kullanabilirsiniz.

 Pileli sineklik çeşitleri alüminyum, ahşap ya da PVC doğramaların tamamında kullanılabilir. Her türlü doğramaya uyum sağlaması açısından da sineklik çeşidi büyük kolaylık sağlar. Pileli sinekliklerin en önemli konfor unsuru ise sineklere karşı yüksek koruma sağlamasıdır. Pileli sinekliği pencerelere uyguladıktan sonra tüm sinekleri evinizden uzak tutabilirsiniz. Bu sayede yaz aylarında daha serin ve daha rahat bir uyku geçirme imkanına sahip olursunuz.

wpntr

Bir Cevap Yazın