Bakırköy Sineklik

Bakırköy Sineklik

Bakırköy Sineklik

Özellikle yaz aylarında sineklerden korunmak için sineklik kullanımı zorunlu bir ihtiyaç haline gelmektedir. Yaklaşık dört ay süren yazın ardından kışında haşereler ve arı gibi mevsimsel özelliği bulunmayan sineklerden korunmak için kullanışlı sineklik modelleri insanlar tarafından tercih edilmektedir. Sineklikler kendi içlerinde de çeşitlere ayrılabilmektedir. Evin ve takılacak olan kapı – pencere sistemlerinin uygunluğuna göre sineklik çeşitleri bulunmaktadır.

 Pileli Sineklik

 Pileli sineklik, kullanımı açısından oldukça rahat ve kolay bir yapıya sahiptir. Sineklik olarak kullanılmasının yanı sıra içinde bulunan mekanizma ile havalanması adına tamamen de açılabilmektedir. Pileli sinekliklerin montajları son derece rahattır ve herhangi ekstra bir bakım gerektirmeden rahat bir şekilde rutin temizlik ile hijyeni sağlanabilmektedir. Pileli sineklikler mekanizmaları ile bir perdeye benzemektedir. Perdeye benzer toplanabilen bir yapıya sahiptirler.

 Menteşeli Sineklik

 Pencere önlerinde, kenarlarına monte edilerek kullanılan menteşeli sineklik, kullanımı kolay olan sineklik türlerinden bir tanesidir. menteşeli sineklik pencere görevi de görmektedir. Açılır kapanabilir bir yapıda olan menteşeli sineklikler evlerin hava dolaşımını engellemezler. Aksine daha sağlıklı ve temiz bir havanın sağlanmasında yardımcı konumundadırlar. Sineklik türü olmasına rağmen dışarıdan gelen toz ve benzeri şeylerinde evlerin içine girmesine engel olurlar.

 Kedi Sineklikleri

 Kediler, bakım olarak kolay olsa da meraklı hayvanlar oldukları için bazen dışarı çıkma isteklerine engel olamazlar. Bu gibi durumlarda da sevimli dostlarımız için sineklik çeşitleri mevcuttur. Kedilerin, dışarı çıkmalarını engelleyen sineklikler son derece sağlam yapıda ve dostlarımızın dışarı çıkamayacakları şekilde tasarlanmıştır. Kedi sineklikleri sadece evde kedi besleyen insanlar için değil, bodrum ve zemin katlarda yaşayan insanlar içinde kullanılabilir bir sineklik çeşididir.

 Sineklik Montajı

 Sinekliklerin montajı oldukça kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Uzun bir işlem gerektirmeden doğru malzemelerin kullanılması ile en fazla yarım saat içerisinde montajı gerçekleştirilebilmektedir. Sineklik montajında önemli olan doğru malzemelerin kullanıldığından emin olmaktadır.

 Sineklik Bakımı

 Sinekliklerin bakımı tahmin edildiği gibi son derece kolaydır. Sökülüp takılma mekanizmaları temizlenerek yerine monte edilmesine uygun olan sineklikler için ekstradan bir önleme gerek kalmadan rahatlıkla hijyenik tutulabilmektedir. Su yardımı ile temizlenebildiği gibi ıslak bezle de temizliği yapılabilmektedir.

wpntr

Bir Cevap Yazın