Bakırköy Sürme Sineklik

Bakırköy Sürme Sineklik

Bakırköy Sürme Sineklik

İstanbul ve Bakırköy çevresinde sineklik üretiminde öncü olan Bakırköy Sineklik, kaliteyi hedeflemektedir. Üretim ve kalite noktasında müşteri memnuniyeti prensipleriyle hareket etmektedir. Bu durum profesyonel üretim yapması noktasında yönerge oluşturmaktadır. Firma pileli, menteşeli ve kedi sineklik üretiminde hassasiyetle çalışmaktadır. Bununla birlikte modern standartlara sahip olan sürme sineklik modelleriyle dikkatleri üzerine çektiği bilinen bir gerçektir.

 Sürme sineklik üretiminde öncü olmakla birlikte, ergonomik sineklik modelini Türkiye’de tanıtmıştır. Her mekana özel olarak tasarlanmış olan sürme sineklik modelleri mevcuttur. Geniş camlara sahip kafeler için üretilen sürme sineklikler, evlerin sürgülü pencereleri için de sıklıkla tercih edilmektedir. Pencere ve kapının ebatları ve özelliklerine göre ürettiğimiz ürünler, mekanizmaya da uyum sağlamaktadır. Kapının açılıp kapanma mekanizmasına uygun olarak tasarlanmaktadır.

 Özel Üretim Sürmek Sineklikler

 İmalatı özel olarak tasarlanmış rulmanlar mevcuttur. Sineklik ise bu rayların üzerine oturtulmuş ve bu rulmanın mekanizmasına uydurulmuştur. Bu sebeple kullanımı oldukça pratiktir. Alüminyum profilden üretilen yanmaz tülü bulunmaktadır. Ürün yalnızca haşerelere karşı güvenlik sağlamaz.

 Çocuk sahibi olan aileler için üstün güvenlik sağlar. Sürme sineklikler üstün mekanizmaya sahiptir. Bu durum tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Özel raylardan üretilen rulmanlar ve alüminyum profiller oldukça sağlam mekanizmaya sahiptir. Bu durum herhangi bir yaslanma sonucu düşmesini engeller. Bu sebeple en kullanışlı sineklik modeli olduğunu söylemek mümkündür. Çocuk sahibi aileler, kedi ve köpek gibi hayvanları besleyenler üstün güvenlik sağlamanın rahatlığıyla hayatlarına devam edebilirler.

 Sürme Sineklik Modelleri ve Fiyatları

 Sürme sineklikler profesyonel bir mekanizmaya uygun niteliklerde üretilmektedir. Bu sebeple dünya standartlarında tercih edildiği bilinen bir gerçektir. Bununla birlikte birden fazla modeli mevcuttur. Kapı ve pencereler için farklı modelleri üretilmektedir. Her modelin mekanizması ise farklı çalıma tarzına sahiptir.

 Sürme sinekliklerin estetik açıdan şık modelleri de mevcuttur. Renk tercihi sınırsızdır. Model ve boyut ise ölçü alınarak belirlenmektedir. Uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunulan modeller evinizde ve iş yerinizde hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ürün fiyatları model ve boyuta göre değişmektedir. Model belirlendikten sonra ve ölçü aldıktan sonra fiyatlar hakkında net bir bilgi vermek mümkündür.

wpntr

Bir Cevap Yazın